KONST / Litografier / Färglitografi 12831218
nr 1283 1218
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1983, numrerad 86/100. Motivet: 50x80
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 19:12:56
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
21 okt
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson